Bandysidan.nu


Russian Cup 2003/04


Russian cup Round 1 Group 1

Lag Land M V O F GM - IM PO Diff
SKA Neftyanik  Truppen Lagets matcherRyssland321012-25(10)
Start  Truppen Lagets matcherRyssland32015-64(-1)
BSK  Truppen Lagets matcherRyssland31116-53(1)
Volga  Truppen Lagets matcherRyssland30033-130(-10)
2003-10-27
 
SKA Neftyanik - BSK
2 - 2
2003-10-28
 
BSK - Start
0 - 2
2003-10-28
 
SKA Neftyanik - Start
4 - 0
2003-10-29
 
Volga - SKA Neftyanik
0 - 6
2003-10-30
 
Volga - BSK
1 - 4
2003-10-30
 
Volga - Start
2 - 3

Russian cup Round 1 Group 2

Lag Land M V O F GM - IM PO Diff
Rodina  Truppen Lagets matcherRyssland541027-119(16)
Zorkij  Truppen Lagets matcherRyssland540130-108(20)
Raketa  Truppen Lagets matcherRyssland522121-156(6)
Stroitel  Truppen Lagets matcherRyssland511314-273(-13)
Lokomotiv (Orenburg)  Truppen Lagets matcherRyssland50239-212(-12)
SKA Sverdlovsk  Truppen Lagets matcherRyssland510417-342(-17)
2003-10-20
 
Rodina - SKA Sverdlovsk
6 - 2
2003-10-20
 
Stroitel - Raketa
1 - 3
2003-10-20
 
Zorkij - Lokomotiv (Orenburg)
5 - 0
2003-10-21
 
Raketa - Lokomotiv (Orenburg)
4 - 4
2003-10-21
 
Stroitel - SKA Sverdlovsk
6 - 5
2003-10-21
 
Zorkij - Rodina
0 - 2
2003-10-22
 
Lokomotiv (Orenburg) - Rodina
2 - 8
2003-10-22
 
Raketa - SKA Sverdlovsk
9 - 3
2003-10-22
 
Zorkij - Stroitel
10 - 2
2003-10-23
 
Raketa - Zorkij
1 - 3
2003-10-23
 
SKA Sverdlovsk - Lokomotiv (Orenburg)
2 - 1
2003-10-23
 
Stroitel - Rodina
3 - 7
2003-10-24
 
Raketa - Rodina
4 - 4
2003-10-24
 
Stroitel - Lokomotiv (Orenburg)
2 - 2
2003-10-24
 
Zorkij - SKA Sverdlovsk
12 - 5

Russian cup Round 1 Group 3

Lag Land M V O F GM - IM PO Diff
Kuzbass  Truppen Lagets matcherRyssland330023-96(14)
Uralsky Trubnik  Truppen Lagets matcherRyssland320110-144(-4)
Metallurg (Bratsk)  Truppen Lagets matcherRyssland31029-132(-4)
Mayak  Truppen Lagets matcherRyssland300314-200(-6)
2003-10-12
 
Mayak - Metallurg (Bratsk)
4 - 5
2003-10-12
 
Uralsky Trubnik - Kuzbass
1 - 8
2003-10-13
 
Mayak - Kuzbass
5 - 9
2003-10-13
 
Metallurg (Bratsk) - Uralsky Trubnik
1 - 3
2003-10-15
 
Kuzbass - Metallurg (Bratsk)
6 - 3
2003-10-16
 
Uralsky Trubnik - Mayak
6 - 5

Russian cup Round 1 Group 4

Lag Land M V O F GM - IM PO Diff
Jenisej  Truppen Lagets matcherRyssland440035-128(23)
SKA Zabajkalets  Truppen Lagets matcherRyssland430126-196(7)
Sibskana  Truppen Lagets matcherRyssland420231-214(10)
Sibselmash  Truppen Lagets matcherRyssland410313-402(-27)
Sayany  Truppen Lagets matcherRyssland400419-320(-13)
2003-10-13
 
Jenisej - Sayany
9 - 4
2003-10-13
 
Sibselmash - SKA Zabajkalets
3 - 9
2003-10-14
 
Jenisej - Sibselmash
11 - 1
2003-10-14
 
SKA Zabajkalets - Sibskana
6 - 4
2003-10-15
 
Sibskana - Sayany
8 - 6
2003-10-16
 
Jenisej - SKA Zabajkalets
8 - 3
2003-10-16
 
Sayany - Sibselmash
5 - 7
2003-10-17
 
Sibskana - Sibselmash
15 - 2
2003-10-18
 
Jenisej - Sibskana
7 - 4
2003-10-18
 
SKA Zabajkalets - Sayany
8 - 4

Russian cup Round 2 Group 1

Lag Land M V O F GM - IM PO Diff
Vodnik  Truppen Lagets matcherRyssland660047-1912(28)
Rodina  Truppen Lagets matcherRyssland640238-238(15)
Start  Truppen Lagets matcherRyssland620421-294(-8)
Stroitel  Truppen Lagets matcherRyssland600614-490(-35)
2003-11-03
 
Start - Vodnik
1 - 4
2003-11-03
 
Stroitel - Rodina
4 - 7
2003-11-04
 
Start - Stroitel
5 - 0
2003-11-04
 
Vodnik - Rodina
6 - 2
2003-11-05
 
Rodina - Start
9 - 3
2003-11-05
 
Stroitel - Vodnik
3 - 12
2003-11-07
 
Start - Stroitel
5 - 2
2003-11-07
 
Vodnik - Rodina
7 - 4
2003-11-08
 
Rodina - Start
6 - 2
2003-11-08
 
Stroitel - Vodnik
4 - 10
2003-11-09
 
Rodina - Stroitel
10 - 1
2003-11-09
 
Vodnik - Start
8 - 5

Russian cup Round 2 Group 2

Lag Land M V O F GM - IM PO Diff
Zorkij  Truppen Lagets matcherRyssland660038-812(30)
Uralsky Trubnik  Truppen Lagets matcherRyssland630326-256(1)
BSK  Truppen Lagets matcherRyssland620416-324(-16)
Raketa  Truppen Lagets matcherRyssland610516-312(-15)
2003-11-03
 
Uralsky Trubnik - Raketa
6 - 2
2003-11-03
 
Zorkij - BSK
3 - 1
2003-11-04
 
Uralsky Trubnik - BSK
7 - 2
2003-11-04
 
Zorkij - Raketa
3 - 1
2003-11-05
 
Raketa - BSK
5 - 6
2003-11-05
 
Zorkij - Uralsky Trubnik
9 - 2
2003-11-07
 
BSK - Uralsky Trubnik
2 - 5
2003-11-07
 
Raketa - Zorkij
1 - 8
2003-11-08
 
BSK - Raketa
5 - 3
2003-11-08
 
Uralsky Trubnik - Zorkij
3 - 6
2003-11-09
 
BSK - Zorkij
0 - 9
2003-11-09
 
Raketa - Uralsky Trubnik
4 - 3

Russian cup Round 2 Group 3

Lag Land M V O F GM - IM PO Diff
Kuzbass  Truppen Lagets matcherRyssland651034-1411(20)
SKA Neftyanik  Truppen Lagets matcherRyssland641135-159(20)
Mayak  Truppen Lagets matcherRyssland620419-324(-13)
Sibselmash  Truppen Lagets matcherRyssland600610-370(-27)
2003-11-09
 
Kuzbass - Sibselmash
4 - 2
2003-11-09
 
SKA Neftyanik - Mayak
4 - 2
2003-11-10
 
Kuzbass - SKA Neftyanik
3 - 2
2003-11-10
 
Sibselmash - Mayak
1 - 2
2003-11-11
 
Kuzbass - Mayak
7 - 4
2003-11-11
 
Sibselmash - SKA Neftyanik
4 - 14
2003-11-13
 
Mayak - Sibselmash
5 - 1
2003-11-13
 
SKA Neftyanik - Kuzbass
2 - 2
2003-11-14
 
Kuzbass - Mayak
10 - 3
2003-11-14
 
Sibselmash - SKA Neftyanik
1 - 4
2003-11-15
 
Mayak - SKA Neftyanik
3 - 9
2003-11-15
 
Sibselmash - Kuzbass
1 - 8

Russian cup Round 2 Group 4

Lag Land M V O F GM - IM PO Diff
Jenisej  Truppen Lagets matcherRyssland660038-1512(23)
Sibskana  Truppen Lagets matcherRyssland630331-276(4)
Metallurg (Bratsk)  Truppen Lagets matcherRyssland620425-364(-11)
SKA Zabajkalets  Truppen Lagets matcherRyssland610518-342(-16)
2003-11-03
 
Metallurg (Bratsk) - Jenisej
3 - 5
2003-11-03
 
Sibskana - SKA Zabajkalets
2 - 4
2003-11-04
 
Jenisej - SKA Zabajkalets
7 - 1
2003-11-04
 
Sibskana - Metallurg (Bratsk)
9 - 5
2003-11-05
 
Jenisej - Sibskana
5 - 1
2003-11-05
 
SKA Zabajkalets - Metallurg (Bratsk)
2 - 4
2003-11-07
 
Jenisej - Metallurg (Bratsk)
8 - 3
2003-11-07
 
SKA Zabajkalets - Sibskana
3 - 8
2003-11-08
 
Metallurg (Bratsk) - Sibskana
4 - 7
2003-11-08
 
SKA Zabajkalets - Jenisej
3 - 7
2003-11-09
 
Metallurg (Bratsk) - SKA Zabajkalets
6 - 5
2003-11-09
 
Sibskana - Jenisej
4 - 6

Russian cup playoff

Kvartsfinaler

Omgång 1

2004-03-19
 
Vodnik - Sibskana
3 - 5
2004-03-19
 
SKA Neftyanik - Zorkij
6 - 1
2004-03-19
 
Kuzbass - Rodina
8 - 1
2004-03-19
 
Jenisej - Uralsky Trubnik
7 - 3

Semifinaler

Omgång 1

2004-03-20
 
Sibskana - SKA Neftyanik
3 - 7
2004-03-20
 
Kuzbass - Jenisej
3 - 5

3rd place

Omgång 1

2004-03-21
 
Sibskana - Kuzbass
5 - 10

Final

Omgång 1

2004-03-21
 
Jenisej - SKA Neftyanik
3 - 5